Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA karavan -98

Се продава од: Nenat 16 фев. 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA dizel 1998 2.0 DTI kolata e vo odlicna sostojba nema maana moze da se vidi i proba vo sekoe vreme cena 2.100evra OPEL ASTRA 1993 1.4 benzin plin voziloto e ekstra vredi da se vidi 1.200evra K O N T A K T 071 240 341
Нема посетени огласи
Кон почеток