Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

800 ЕУР

Се продава од: Sedat shaqiri Вчера 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel corsa dizel 1.7
Sedat shaqiri
071541419
Leaflet
Кон почеток