Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

vrapcist

3 000 ЕУР

Се продава од: bashkim 09 дек. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 4x4 2003 sacuvena disel
bashkim
Leaflet
Кон почеток