Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 4x4 - 99

3 500 ЕУР

Се продава од: ekrem 10 фев. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 4x4 registrirane cella godina
Opel frontera 2.0i so plin atest 1994g registrirane
Leaflet
Кон почеток