Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 tdi

6 000 ЕУР

Се продава од: Passat 03 окт. 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Registrian cela godina
Servis e praeno komplet
Leaflet
Кон почеток