Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo -02

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 23 јул. 16:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата

BMW 320 d 177 ks -08 Besprekorno 11 000 ЕУР
Fiat 500 1.3 multijet -09 novo 6 999 ЕУР
Audi A3 1.6 TDI 105 KS -10 9 300 ЕУР
HONDA INSIGHT MODEL -10 -
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Polo 2002 Godina na proizvodstvo 1.4 Benzin motor koj i ne e taka golem potrosuvac 55 KW. Voziloto poseduva servisna kniska ima 110.000 KM originalni i e servisirano samo vo VW italija do posleden KM i se naoga vo eksta sostojba nema nikakvi mani vredi da se vidi.
Od oprema ima:
ABS
ASR
Servo volan
Air bags
Klima Ured itn.
Auto M Ekspo
AUTO M EXPO
АУТО - М ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија.
Visit our store page
a.turundzev 30a Show on the map
078 370 100, 078 697 756
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
VW Golf GT -08 7 299 ЕУР
NISSAN QASHQAI  -07 8 099 ЕУР
Audi A3 S-line -08 9 499 ЕУР
VW Golf 1.9TDi 90 Ks Klimatronik 3 000 ЕУР
Кон почеток