Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOUAREG R5 tdi Registriran

7 500 ЕУР

8 500 ЕУР

Се продава од: Vw 11 септ. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touareg
Odlicna sostojba, karoserija, motor, menjac!
Registriran so zelen karton do 05.2018.
Potrosnja grad 14L, na otvoreno 8L
Samo kesh, BEZ ZAMENI !!
Samo seriozno zainteresirani neka se javat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации