Оглас од претпријатие Објавени: авг. 19 2021 10:05

VW Passat 1.9tdi 105ks 2006

Објавени: авг. 19 10:05
Прегледи: 24
Kolata e uvezena od Francija so plateni site davacki do registracija, smenet set rebrast kais na 179.000 km
Servisna kniska
Dvoznoska klima
Dva klucha
Elektrika na site prozori
Elektrika greaci i sobiranje na retrovizori
Komandi na volan
Kozen volan
ABS ESP
Tempomat
Board computer
CD RADIO AUX
Maglenki
Parking senzori
Aluminski bandazi 16ki
Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации