Објавени: фев. 18 2015 01:16

VW Golf 3 - 1.6 -95

ЕУР

Објавени: фев. 18 01:16
Прегледи: 171
Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 9 mesec, 2015. Mala potrosuvacka 6 l, izminati 296000 km. Se e funkcionalno i nema potreba za vlozuvanje, pali-vozi.
- Promeneti rebrast kais i zategaci
- Nov ladnjak
- Aluminiumski felgi
- 4 novi zimski gumi kupeni ovaa sezona 250 EUR (2000 km)
- soncev krov
- radio i MP3 CD (solidno ozvucuvanje)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации