Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп

Golf , 252
Passat , 90
Beetle , 2
Bora , 5
CC , 1
Fox , 1
Jetta , 1
Lupo , 1
Phaeton , 3
Polo , 68
Scirocco , 1
Sharan , 9
Tiguan , 14
Touareg , 2
Touran , 22
Vento , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 авг. 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 14:46 Претпријатие ,

PASSAT 2.0 TDI 140 ks FULL- UNIKAT AUTO-

5 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 11:25 ,

VW New Beetle 2.0 TDI

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 09:24 ,

VW Golf 5 GT SPORT 4x4

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 13:50 ,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 јул. 15:36 ,

POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god ! ekonomicno!

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 12:18 ,

Volkswagen Fox 1.4 dizel 2006

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 13:20 ,

Volkswagen Jetta 2007 vo Prilep 5000 evra reg do juni 2023

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 23:15 ,

Се продава

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 13:41 ,

WV Passat 2.0 170hp

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 15:50 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 11:02 ,

sharan/galaxy/alhambra

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 14:24 ,

VW Polo 1.4i 75ks 2005 servisna kniska ekstra

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 08:58 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
04 апр. 08:29 ,

VW Golf 6 tdi 2011

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 22:10 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 77kw

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
06 мар. 16:43 ,

VW Polo 1.2i 70ks 2009 full oprema do registracija

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 09:08 Претпријатие ,

VW Phaeton 3.0 4M

18 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 06:39 ,

VW Golf 5 Plus 1.9TDI mozi zamena

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан. 22:57 ,

VW Passat 2.0tdi bluemotion 2012

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 18:18 ,

VW Passat 2002 dizel

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 дек. 18:39 ,

GOLF 5 KARAVAN

1 111 МКД

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 14:22 ,

VW Passat B5.5 2003 1.9 TDI dve crveni karavan 6 brzini

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
07 дек. 14:39 ,

VW Polo Classic 1.6

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 19:51 Претпријатие ,

Vw Passat cc 1.8 tsi

7 777 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 08:12 ,

VW Golf 1.9TD full oprema

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
28 ноем. 11:50 ,

VW Golf 7 dizel 2014

11 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
29 окт. 14:22 ,

VW Golf 5 Plus sport

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 22:46 Претпријатие ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS FULL -UNIKAT AUTO-

5 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 00:52 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 13:08 ,

VW Touran 1.9TDI 105ks 2006

4 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 20:22 ,

Golf 4 TDI 1.9 Diesel 90

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
13 септ. 16:25 ,

VW PASSAT

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 04:58 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 17:15 ,

Se prodava Volkswagen Scirocco 1.4 tsi 118kw 2008/09 cena p

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 21:44 ,

Prodavam 4 15ki Bandazi Volkswagen

4 500 МКД

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
20 авг. 21:36 ,

Prodavam bandazi so se gumi od Golf 15ki

300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
12 авг. 10:23 ,

VW Passat B6

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 22:59 ,

Touran 2.0

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 17:14 ,

Golf 1.4tsi 118kw

5 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 09:25 ,

GOLF 5 TDI 1.9

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 јул. 22:46 ,

Cetiri 15ki bandazi VW

4 500 МКД

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
21 јул. 22:29 ,

VW Turan 1.9 so 7 sedišta

4 МКД

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 16:14 ,

VW Tiguan dizel 2020

9 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 14:10 ,

VW Sharan 2011 dizel

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 00:34 ,

VW Passat 1.6tdi 2010 dizel

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
27 јун. 14:35 ,

GOLF 5 /1.9

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 22:19 ,

Prodavam 4 15ki Bandazii Volkswagen

4 500 МКД

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации