Оглас од претпријатие Објавени: авг. 04 2021 08:51

VW Passat 1.9 TDI 105ks 2008

Објавени: авг. 04 08:51
Прегледи: 19
Kolata e uvezena od Francija so plateni site davacki do registracija
Servisna kniska
Dvoznoska klima
Dva klucha
Elektrika na site prozori
Elektrika greaci i sobiranje na retrovizori
Komandi na volan
Kozen volan
ABS ESP
Tempomat
Board computer
CD AUX MP3
Maglenki
Parking senzori napred nazad
Aluminski bandazi 16ki

Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации