Оглас од претпријатие Објавени: фев. 10 2024 01:48

VW Polo 1.2 TDI

ЕУР

Објавени: фев. 10 01:48
Прегледи: 31
-Nov Uvoz 🇧🇪🇧🇪🇧🇪
-Plateni Davacki i registriran do 12.2023 god
-Napraven Golem Servis
-2011 god izlezena kaj nas
-1.2 TDI 55 kw euro5 motor
-Klima
-Aluminski Bandasi
-228 000 km Garantirani
-Dva Kluca
-Navigavija
-Rado so Tuch
-Ekstra Socuvan
-6199€
-☎️☎️071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации