Објавени: авг. 17 2017 06:31

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

ЕУР

Објавени: авг. 17 06:31
Прегледи: 149
VW polo 1.4 TDI godina na proizvodstvo 2008 g, realno pominati samo 160000 km, socuvano i domakinski odrzano, minimalna potrosuvacka od 4l na otvoreno i 6l-6.5l gradska, kombinirano 5.5l, so novi gumi na site trkala, celosno opremeno, servo volan, kluc so dalecinsko, centralno zaklucuvanje, klima, i se ostanato. vredi da se vidi, tel za kontakt 070312367
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации