Објавени: мар. 15 2017 04:36

VW POLO 1.4

ЕУР

Објавени: мар. 15 04:36
Прегледи: 125
Се продава VW Polo 1.4 16v, 55 kW (74 hp), произведено 2007 година,регистрирано до 18.10.2017г и комплетно сервисирано. Сменети се сите филтри и масло, ребраст каиш, водна пумпа, заетгачи, предни амортизери, четири дискови комплет со плочки. Од опрема поседува: електрика на стакла и ретровизори, греачи на седишта, борд компјутер, темпомат, ABS, ESP, оригинално радио со CD/MP3, мануелна клима, паркинг сензори...Можна е замена
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации