Оглас од претпријатие Објавени: јун. 10 2019 12:04

Kuka vo Crnice 200m2 p+1 i dvor 1.100m2

ЕУР

Објавени: јун. 10 12:04
Прегледи: 27
Se prodava kuka vo Crnice 200m2 (pr+1) i dvor od 1.100m2, gradba 1975g, so komplet dokumenti kaj mesnata zaednica, izleguva na dve ulici,
Markica za gradba
vo osnova 275m2
visina 10.20m (pr+2+pot)
max.izgradenost 615m2
sifra 19268
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации