Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2024 11:58

Namesten stan vo Taftalidze 1 56m2 so 1 spalna novogradba

ЕУР

Објавени: апр. 22 11:58
Прегледи: 190
Се продава наместен стан во Tафталиџе 1 во близина на школото Нова 56м2 со тераса на 1 кат со лифт и парно,дневна со кујна,1 спална соба.
-ориентација запад
-новоградба
Шифра 24339
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации