Оглас од претпријатие Објавени: окт. 16 2020 04:26

STAN VO KISELA VODA 82m2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA

ЕУР

Објавени: окт. 16 04:26
Прегледи: 17
Се продава стан во Кисела Вода кај кулите Расадник, градба на Бетон, 82м2 со 2 спални на 1/7 кат со лифт

Шифра 9646


za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации