Оглас од претпријатие Објавени: фев. 19 2024 08:42

SE PRODAVA KUKA P+3 kaj AMERICKA AMBASADA

ЕУР

Објавени: фев. 19 08:42
Прегледи: 33
Kukata e 500 m2, P+3, ima dva dukani i 600 m2 dvor.
Fantasticna lokacija, kaj novuot objekt MusliShoop i Americka Amcasada.
Za poveke informacii tel. 072212290 i 070531795.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации