Оглас од претпријатие Објавени: фев. 26 2024 02:06

Se izdava stan za deloven prostor vo D Maalo 87m2 NOV

Објавени: фев. 26 02:06
Прегледи: 148
Се издава стан за деловен прстор во Дебар Маало кај СЈО 87м2 со тераса на 1 кат со лифт,сопствено греење,3 спални ,2 купатила.
-со подземно паркинг место
-Нов Невселуван
Цена 500 евра
Шифра 20140
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации