Оглас од претпријатие Објавени: апр. 16 2024 12:14

Se izdava namesten stan vo Aerodrom 55m2 so 1 spalna

Објавени: апр. 16 12:14
Прегледи: 205
Се издава НАМЕСТЕН стан во Аеродром карши хотел Хилтон ,55м2 со 1 спална, дневна,трпезарија и кујна, на 3/3 кат без лифт, со парно
Цена 350 евра/месечно (во цената се вклучени сметките и чистачка еднаш во месецот)
Шифра 24964
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1

Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации