Оглас од претпријатие Објавени: мар. 06 2023 12:16

Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Centar 125 m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 06 12:16
Прегледи: 7
Се изнајмува ултра модерен апартман од 125 m² во репрезентативниот објект , 900 метри од централниот плоштад во Скопје. Нуди Комфор Интимност Прекрасен панорамски поглед од 15 кат
Комплетно современо опремен / Луксузен апартман / Комотен дневен престој / Трпезарија и кујна / 3 спални соби / 2 бањи / 2 балкони / 2 сопствени паркиралишта / Достапен со 2 брзи бесшумни лифтови / Уникатен стил и дизајн.Цена за закуп 1.200 евра месечно + резиски трошоци.
Шифра.2153
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации