Оглас од претпријатие Објавени: фев. 17 2023 11:36

Nov deloven prostor vo Kisela Voda

Објавени: фев. 17 11:36
Прегледи: 8
СЕ ПРОДАВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КИСЕЛА ВОДА СО КВАДРАТУРА ОД 64М2 НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ НАМЕНЕТО ЗА КАНЦЕЛАРИСКО ИЛИ ЗАНАЕТЧИСКО РАБОТЕЊЕ.
ЦЕНА ПОВОЛНА.

ШИФА.2165
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации