Оглас од претпријатие Објавени: фев. 27 2024 01:01

Nova kuka vo Dracevo moze i zamena 69m2

Објавени: фев. 27 01:01
Прегледи: 440
Се продава нова куќа во Драчево 69м2 ,поставена на приземје,со две спални соби,дневна со кујна и трпезарија,бања,гостинско вц ,тераса и дворно место 170м2.Со куќата останува вградена кујна (без електрични апарати) и печка на дрва.
Цена по договор.
шифра.2126
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации