Оглас од претпријатие Објавени: апр. 02 2023 12:16

Se iznajmuva stan vo nova zgrada vo Kisela Voda cena 200e

Објавени: апр. 02 12:16
Прегледи: 15
Се изнајмува стан од 60м2 во Кисела Вода, во зградите на Елена Лука.
Станот е во нова зграда, изградена 2022 година.
Станот има две спални соби, еден тоалет, дневна со кујна и тераса.
Станот се изнајмува полу-наместен.
Кат:6/8
📍Локација: Булевар ,,Борис Трајковски'', во близина на Расадник.
📞Телефон за контакт: 070-323-154
Опис на линк

Home International

Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно.
Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија?
Вие сте на вистинското место!
Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле !
Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом.
Контакт :070 323 154
 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно.
Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија?
Вие сте на вистинското место!
Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле !
Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом.
Контакт :070 323 154
 
070323154

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации