Оглас од претпријатие Објавени: дек. 21 2022 10:47

Se izdava kat od kuka vo Crnice 53m2 so 1 spalna

Објавени: дек. 21 10:47
Прегледи: 15
Се издава наместен кат од куќа во Црниче кај црквата св. Петка 53м2 на приземје со двор 20м2 ,дневна со кујна,1 спална,вц,греење со инвертер клима.
-полунаместен со можност и за комплетно наместен
-Цена 350 евра со вклучени режиски трошоци
Шифра 23939
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации