Оглас од претпријатие Објавени: авг. 18 2021 11:54

Se izdava stan od 52m2 so 1 spalna vo Debar Maalo

Објавени: авг. 18 11:54
Прегледи: 15
Се издава наместен стан во Дебар Маало во близина на Pептил Маркетот 52м2 со тераса на 2/4 кат без лифт со парно,има 1 спална соби.
Цена 220 евра/месечно
Шифра 22845

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации