Оглас од претпријатие Објавени: мар. 27 2024 11:48

Se izdava stan vo Aerodrom kaj Capitol Mall 64m2

Објавени: мар. 27 11:48
Прегледи: 178
Се издава наместен стан во Аеродром во склоп на Капитол 64м2 со тераса на 5 кат со лифт,сопствено парно,дневна со кујна и терпезарија,1 спална соба.
-новоградба
Шифра 24968
Цена 550 евра/месечно
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации