Оглас од претпријатие Објавени: септ. 12 2023 09:59

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA OHRID

ЕУР

Објавени: септ. 12 09:59
Прегледи: 34
Stanot se naoga vo centar na ohrid na 5 minuti od SHARKASE BANKA. Se naoga na ptvi kat.zgradata ima lift.
Stanot ina dnevna so kujna i terpezarija i edna spalna,balkon i banja.
ostanat e ushte ovoj stan. Gotov za 3 meseci.
Cena 1650 m2 i nadvoreshna garaza 6000 evra
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации