Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
24 фев. 11:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 фев. 09:26
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno namesten stan

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 фев. 16:54
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан во изградба.

Број на соби: 2

Денес 00:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан во капиштец карши зебра

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Hipodrom

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov, nevselen stan 70m2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 21:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО СОЊЕ

63 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 21:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan 49 m2 nas. Dame Gruev, Ge Ge, Novoselski Pat

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:45 Станови  ·  Ресен

Dvosoben Stan 73m2

Број на соби: 2,5
Вчера 20:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на стан 81м2

Број на соби: 3
Вчера 18:48
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се Продава Стан 45м2 со подземен паркинг

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 17:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran

900 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 17:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam stan vo Debar maalo

1 870 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 16:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan duplex novogradba na ul.:29ti Noemvri

1 100 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 16:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓорче Петров/Хром стан од 49м2 со кровна тераса 49м2

1 225 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 15:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva prazen stan Centar-D.Maalo 1kat!Mini Zgrada!

700 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 15:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN SO 2 SPALNI SOBI+ PODRUM,GRADBA 2009 GOD.!!!

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 15:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

37875 - 3-soben stan vo Centar

Број на соби: 3
Вчера 15:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Стан од 60м2 со две спални соби

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 15:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten dupleks stan vo Kisela Voda 50m2

45 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 15:18
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan so tri spalni od 99m2 vo Crnice vo zavrsna gadba

195 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kozle Germanska ambasada 90m2 4-soben

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 15:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Трособен стан на продажба во Аеродром

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 15:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

odlicen stan vo Skopje,Taftalidje 1 na 1 kat so 2 spalni

155 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации