Оглас од претпријатие Објавени: апр. 26 2023 09:57

Se iznajmuva stan vo Aerodrom 49m2

ЕУР

Објавени: апр. 26 09:57
Прегледи: 6
Stanot se naoga na 8-mi sprat od vkupno 9. Povrshinata e 49 m2. Ima dnevna so kujna , spalna, hodnik.
Se izdava kompletno opremen.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации