Оглас од претпријатие Објавени: авг. 19 2019 04:57

STAN VO AERODROM 62M2 SO 1 SPALNA NOVOGRADBA

ЕУР

Објавени: авг. 19 04:57
Прегледи: 23
Се продава стан во Аеродром во близина на Еквилибриум кафе 62м2 со тераса има 1 спална соба на 9/10 кат со лифт и парно.Новоградба Невселуван
Шифра 20697

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
ili na nasata web strana
www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации