Оглас од претпријатие Објавени: јан. 27 2021 01:58

STAN VO CENTAR 65m2 SO 1 SPALNA RENOVIRAN

ЕУР

Објавени: јан. 27 01:58
Прегледи: 28
Се продава стан во Центар кај Црвен Крст 65м2 со две тераси на 1/3 кат без лифт и парно,има 1 спална соба.Реновиран
Шифра 22389
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации