Оглас од претпријатие Објавени: мар. 07 2024 12:00

Stan vo Kisela Voda 35m2 so 1 spalna novogradba

ЕУР

Објавени: мар. 07 12:00
Прегледи: 131
Се продава стан во Кисела Вода - Расадник 36м2 без тераса на приземје/7 кат со лифт,и сопствено парно,1 спална соба.
-ориентација север
-новоградба 2018г
Шифра 24724
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации