Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 08 2021 11:24

Stan vo Kisela Voda 78m2 so dve spalni novogradba

ЕУР

Објавени: ноем. 08 11:24
Прегледи: 35
Се продава во Кисела Вода во Расадник позади Салата 71м2 со тераса + 7м2 на 1/7 кат со лифт и сопствено парно,има 2 спални,со вц+купатило.Новоградба
Шифра 17024
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации