Оглас од претпријатие Објавени: фев. 07 2024 07:29

Stan na ekstra lokacija Maksim Gorki

ЕУР

Објавени: фев. 07 07:29
Прегледи: 171
Stanot se naoga na ul. Maksim Gorki,vednash shto odi nakaj plo[tadot Makedonija.Stanot e duplek i e na 3-ti kat. Stanot e na 2 nivoa . na prvoto mivo e dnevna,terpezarija i kujna, bamja,balkon,na vtoroto nivo 2 spalni i bbanja. Vredi da se vidi, bidejki e eden od najubavite stanovi vo skopje so samata mestopolozba. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации