Оглас од претпријатие Објавени: мај 29 2023 11:31

Novi stanovi vo gradba Gazi Baba

Објавени: мај 29 11:31
Прегледи: 19
СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ГАЗИ БАБА:
-ГАРСОЊЕРА ОД 33-38М2
-СО ЕДНА СПАЛНА СОБА -52 М2
ЗГРАДАТА ИМА ДВА ЛИФТА,ГРЕЕЊЕ СО ИНВЕРТЕР КЛИМА,ПАРКИНГ МЕСТО ДОПОЛНИТЕЛНО СЕ ПЛАЌА ЗАВИСНО ОД ПОТРЕБАТА.
ЦЕНА ПОВОЛНА.
ШИФРА:2172
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации