Оглас од претпријатие Објавени: мар. 30 2024 12:26

Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Karposh 4 vo Skopje

ЕУР

Објавени: мар. 30 12:26
Прегледи: 267
┃ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija vo Karposh 4 vo Skopje.
_______________

Objektot e so katnost 2 kat Podzemni garazhi+P+5+Pk.

_______________

Objektot raspolaga so kvadraturi od 32 do 65m2.

Stanovite vklucuvaat:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija so kujna
◆ Spalna soba x 1/2
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1
_______________

◆ Cenata na stanovite e 1.600eur/m2.

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации