Оглас од претпријатие Објавени: јан. 09 2024 10:48

Stan vo Kisela Voda 84m2 so 2 spalni ponova gradba

ЕУР

Објавени: јан. 09 10:48
Прегледи: 63
Се продава стан во Кисела Вода - Расадник 84м2 со две тераси на високо приземје ,со парно,2 спални соби,вц+купатило.
-ориентација и/з
-моментално се користи како шивачки салон
Шифра 23952
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1

Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации