Оглас од претпријатие Објавени: мар. 04 2024 11:39

Namesten dupleks stan vo Kisela Voda 50m2

ЕУР

ЕУР
Објавени: мар. 04 11:39
Прегледи: 182
Се продава наместен дуплекс стан во Кисела Вода во близина на домот за слепи 50м2 со тераса на 4/4 кат ,без лифт,со парно(прво ниво 33м2 -дневна со кујна,спална и галерија 17м2 приспособена за спална соба) .
-вкупна квадратура 50м2, 33м2 се запишани на имотен лист, 17м2 галерија.
-ориентација исток
Шифра 24882
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации