Оглас од претпријатие Објавени: апр. 01 2024 11:15

Namesten stan vo Centar 48m2 so 1 spalna kaj Univerzalna

ЕУР

Објавени: апр. 01 11:15
Прегледи: 134
Се продава Наместен стан во Центар кај Универзална сала 48м2 со тераса на 4/5 кат со лифт и парно,има 1 спална.
Градба 2009 год.
-ориентација исток
Во цената има подземна гаража од 12м2
Шифра 24954
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации