Оглас од претпријатие Објавени: мар. 20 2024 02:57

Namesten stan vo Kisela Voda 75m2 so 3 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: мар. 20 02:57
Прегледи: 59
Се продава наместен стан во Кисела Вода - Расадник 75м2 без тераса на 11/11 кат со два лифта и парно,3 спални соби.
-комплетно реновиран
-ориентација југ
Празен 80.000 евра
Шифра 24243
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации