Оглас од претпријатие Објавени: апр. 01 2024 10:48

Namestena garsonjera vo Aerodrom 31m2

ЕУР

Објавени: апр. 01 10:48
Прегледи: 324
Се продава наместена гарсоњера во Аеродром во близина на воените кули,31м2 со тераса на 6/10 кат со лифт и парно.
-со незадолжитено гаражно паркинг место 15м2 + 7000 евра
Шифра 24893
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации