Оглас од претпријатие Објавени: јан. 22 2024 10:56

Stan vo Aerodrom 91m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: јан. 22 10:56
Прегледи: 77
Се продава стан во Аеродром позади Три Бисери 84м2 со три тераси + 7м2 на 8/8 кат со лифт и парно,2 спални,вц+купатило.
-делумно реновиран
-подрум + 4м2
-ориентација ј/и
Шифра 24712
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации