Оглас од претпријатие Објавени: фев. 29 2024 04:11

Stan vo Aerodrom 99m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: фев. 29 04:11
Прегледи: 57
Се продава стан во Аеродром во кулите кај поранешна Стела 88м2 со тераса + 11м2 на 13/17 кат со два лифта,парно(моментално исклучено),дневна,одделно кујна,терпезарија,2 спални соби,шпајз,вц+купатило.
-подрум + 4м2
-ориентација север
Може замена со доплата за помал стан до 45м2 во Аеродром
Шифра 24604
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации