Оглас од претпријатие Објавени: апр. 15 2024 01:11

Stan vo Avtokomanda 54m2 so 1 spalna

ЕУР

Објавени: апр. 15 01:11
Прегледи: 141
Се продава стан во Автокоманда во близина на Кит-Го 54м2 со тераса на 1/4 кат со лифт и парно,дневна со кујна,1 спална соба.
-сменета нова фасада на целата зграда
-ориентација север
Шифра 24891
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации