Оглас од претпријатие Објавени: апр. 25 2023 12:14

Stan vo Cair 66m2 so 3 spalni novogradba

ЕУР

Објавени: апр. 25 12:14
Прегледи: 26
Се продава стан во Чаир 66м2 и е дел од новоизграден кат (надградба) врз постара зграда со 3 ката,3 спални соби, дневена, кујна и тоалет,греењето е со инвертер клима.
Шифра 24248
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации