Оглас од претпријатие Објавени: дек. 11 2023 02:45

Stan vo Centar 54m2 so 1 spalna renoviran

ЕУР

Објавени: дек. 11 02:45
Прегледи: 55
Се продава стан во Центар кај драгстор бети 54м2 со тераса на 1/6 кат со лифт и парно,1 спална соба.
-подрум
-ориентација исток
Шифра 24703
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации