Оглас од претпријатие Објавени: јан. 09 2024 10:26

Stan vo Centar 72m2 so 2 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: јан. 09 10:26
Прегледи: 41
Се продава стан во Центар кај Бугарска амбасада 61м2 со тераса + 11м2 на високо приземје,со парно,2 спални соби.
-реновиран
-ориентација и/з
-подрум
Шифра 24666
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации