Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2024 12:06

Stan vo Centar kaj bugarska ambasada 87m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: апр. 22 12:06
Прегледи: 208
Се продава стан во Центар кај Бугарска Амбасада 87м2 со тераса на 1/5 кат со лифт и парно,дневна ,кујна со терпезарија ,2 спални соби,2 купатила.
-останува кујна со бела техника ,и двете спални со мебел и техника
-ориентација и/з
-новоградба
Шифра 24707
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации