Оглас од претпријатие Објавени: апр. 15 2024 01:12

Stan vo Centar kaj Zelen Pazar 80m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: апр. 15 01:12
Прегледи: 237
Се продава стан во Центар кај Зелен Пазар 75м2 со тераса + 5м2 на 3/4 кат без лифт ,со парно (моментално исклучено),дневна,терпезарија,2 спални соби.
-подрум + 8м2
-ориентација југозапад,исток
Шифра 24967

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации